קירות שקופים - עוגוט - בריאות | ללא גלוטן | ללא סוכר

קירות שקופים

עמותת קירות שקופים נוסדה באוקטובר 2014 על ידי טל גלבוע ורועי שפרניק במטרה לחשוף את העינויים שעוברים בעלי החיים בתעשיות המתעללות והמדכאות אותם ושמייצרות מהם מוצרים דרך מעשי רצח שיטתיים ואכזריות קיצונית.

במשך 7 שנים אנו נלחמים בכל הכח נגד תעשיות הניצול והשמדת בעלי החיים, מעלים את המודעות הציבורית בכל דרך אפשרית ומביאים הישגים חסרי תקדים בארץ ובעולם לבעלי החיים ומקדמים דרך חיים טבעונית ללא שפיכות דמים. עשייה ענפה זו הגיעה דרך דם, יזע והרבה דמעות אך אנו נחושים להמשיך בכל העוצמה!

אנו מנהלים דפי פייסבוק חזקים ברשתות החברתיות, ערוץ יוטיוב ואינסטגרם וממשיכים להפיץ את הבשורה ולפעול במישורים רבים בכדי לחשוף את הנזקים הקשים של תעשיות אלה גם לסביבה ולבריאות ואת התרומה הרבה של קידום מזון מן הצומח בחברה.

תעדנו אלפי תיעודים במשקים המתועשים ב-7 השנים האחרונות,תיעדנו כ-98% מכל הרפתות השיתופיות הגדולות בישראל בחלקן תיעדנו עשרות פעמים והוכחנו מעבר לכל ספק את מערכת העינויים של התעשייה.

התיעודים בשלל הפרקטיקות האכזריות השונות הגיעו לתפוצה רחבה ביותר בארץ ובעולם במיליוני צפיות ושינו תודעה רחבה מאוד ושיקפו את פני התעשייה לרבים.

ערכנו מספר חקירות סמויות עוצמתיות, כמו החקירה הסמויה בבית המטבחיים בחיפה שפורסמה גם בתוכנית הצנרתשם עבד סמוי שלנו במשך 8 חודשים וערכנו חקירות סמויות גם במדגרת קבוצת יבנה, ברפת אשדות יעקב, ברפת תל יוסף. וגם חשפנו לאחר 58 שנים של שחיטות את המשחטה שבקיבוץ להב בחקירה סמויה שפורסמה לפני כחודשיים בתאגיד כאן 11.

כמו כן אנו מנהלים מספר פלטפורמות חזקות בכל רחבי הרשתות החברתיות בכדי לקדם את תכנים המקדמים את סבלם של בעלי החיים ללא כל צנזור בכדי לשקף לציבור את הקיצוניות החולנית שהם חווים בחייהם הקצרים עד השחיטה וגם תכנים רכים יותר שפותחים את הלב לחמלה כלפיהם.יש לנו עמודים בעברית, אנגלית, רוסית וערבית כדי להגיע לכל פלחי האוכלוסייה.ערכנו בשנים האחרונות הרצאות רבות שזכו למיליוני צפיות כמו "קירות שקופים ההרצאה" (הנצפית אי פעם בישראל),"הון שלטון מזון" ו-"שתולים בגיהנום" .

אם אתם רוצים לתמוך בפעילות של קירות שקופים אתם יכולים לתרום בקישור כאן

ביוני 2019 סיימה טל גלבוע את תפקידה בעמותה והחלה לעבוד עם ראש ממשלת ישראל ורועי כיום ממשיך את הניהול השוטף של העמותה.

מוזמנים להתרשם מהעשייה שלנו כפי שמוצגת באתר ובדף הפייסבוק, להצטרף לפעילויות השונות בשטח ולעזור לנו לקדם את המהפכה גם בעזרת תרומה שעוזרת לנו להמשיך ולפעול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

fifteen − twelve =

© 2022 עוגוט – בריאות | ללא גלוטן | ללא סוכר.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Scroll Up