מה בין כושר לבין העולם החדש? - עוגוט - בריאות | ללא גלוטן | ללא סוכר

מה בין כושר לבין העולם החדש?

עם בואה ולכתה (וחזרתה?) של הקורונה, נאלצנו כולנו להפוך לאנשי העולם החדש. גם מי שדחו את הקץ, לא התעניינו ולא ביקשו שינוי – מצאו עצמם במשך תקופת הסגר ללא דד-ליין מול מגוון המסכים.

ושם כולנו גילינו עולמות. זה לקח כמה רגעים, אבל תלמידים וסטודנטים המשיכו ללמוד, עובדי משרדים והיי-טק המשיכו לעבוד, בעלי עסקים קטנים הקימו אתרי סחר חדשים להנגשת המוצרים מרחוק, וגולת הכותרת מבחינתי– למדנו כמה קל להתאמן מהבית, ולהתאמן בכלל.

ה'פרוייקט' הכי נדחה בהיסטוריה – להתחיל להתאמן, הפך להיות נגיש מאי פעם. התפנה לנו זמן, אבל יותר מזה, התלותיות מסביב ירדה. בעצם לא צריך לנסוע, לא צריך ציוד מיוחד, לא צריך לשלם הון לחדר כושר או לארגן את המשפחה עם לו"ז מתאים. אפשר פשוט להתאמן מהבית.

וכך נולדו אימוני הזום הנפלאים, אישיים וקבוצתיים, סדנאות טכניקה ולייבים מעוררי השראה שיצאו אל העולם תחת ההבנה הפשוטה – כושר זה לא דבר מסובך 😊

כל מה שחשוב לדעת על אימוני כושר אונליין אפשר למצוא בפוסט הזה בבלוג שלי, שמפרט על היתרונות, החסרונות ומה כדאי לבדוק לפני שממירים את מסגרות הכושר הפרונטליות לטובת אימוני הזום הנוחים. נשארתם עם שאלות? מוזמנים לפנות אליי בבלוג, באינסטגרם,או בפייסבוק, כאנשי העולם החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 × one =

© 2022 עוגוט – בריאות | ללא גלוטן | ללא סוכר.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Scroll Up