קצת עליי - עוגוט - בריאות | ללא גלוטן | ללא סוכר

קצת עליי

I now know my name
I don't play by the rules of the game
so you say' I'm not trying
But I'm trying
.To find my way
Grace VanerWaal

אני שמחה שהגעתם (לכאן) לעוגוט, וזאת לא טעות כתיב.
שמי דפנה, אני טבעונית ואני היוצרת של עוגוט.
כאן, באתר,  אנסה להנגיש מתכונים טבעוניים, מטובענים ובריאים בצורה קצרה ופשוטה כי אני אישית תמיד מחפשת את המתכון ורק אח"כ את הסיפור שמאחוריו.

10 דברים שכדאי שתדעו עלי ועל עוגוט בריאות:

  1. האני מאמין שלי: הדרך היחידה לחיות ולחנך ילדים לחמלה היא טבעונות. הכי חשוב מעבר לכל מתכון הוא שחרור בעלי חיים, צמצום צריכת אוכל מהחי, ביגוד מהחי, חפצים מהחי. חמלה לבעלי החיים היא העיקר, כל השאר משרת מטרה זו. העוגוט, התבשילים, הבריאות, האתר וכל מה שסביבו הם רק האמצעים המתוקים והטעימים במלחמה הקשה למען שחרור בעלי חיים. זאת הדרך שלי לתרום לשחרורם.
  2. המתכונים נכתבו עם הסברים פשוטים וקצרים. אם ההסבר קצר לכם מדי – האירו את עיני ואפרט יותר.
  3. חלק מהמתכונים מטובענים, חלקם גרסאות שלי על מתכונים אחרים. נתתי קרדיט בכל פעם שזה נעשה ומקווה שלא שכחתי איש.
  4. יש מתכונים שהם יצירות שלי, או של בני משפחתי כמו בנותיי, אחותי ואמי והם יופיעו בבישול משפחתי. אם יהיה סיפור הוא יופיע בסוף המתכון או בבלוג.
  5. למדתי לאפות לבשל באופן אוטודידקטי, ואני מבשלת כמעט ללא מידות וכמויות מדויקות וזו היתה "משימה" להפוך את הבישול האינטואיטיבי (במיוחד של אחותי יעל) למתכון מדוד. אז בבקשה, אם משהו לא ברור או לא הצליח כתבו לי ונתקן ביחד.
  6. אין לי מצלמה מקצועית, תאורה מקצועית ואף לא תוכנת פוטושופ, רוב הצילומים נעשו במטבח והגינה הפרטית שלי. אלה החיים, אם לי הצליח גם לכם יכול להצליח. כבר אמרתי שלא משחקת לפי כללי המשחק…
  7. הרבה פעמים לא מצליח המתכון כפי שרציתי או בכלל, מבטיחה להעלות גם את הכשלונות. הגיע הזמן לדעתי לשבור את הבועה האינסטגרמית הזוהרת והנוצצת שהכל מוצלח.
  8. האתר יעסוק בטבעונות, קיימות, בריאות, וכל מה שקשור להצלת כדור הארץ אך במיוחד בבעלי החיים. אם אתם רוצים לכתוב, להוסיף, לפרסם למען הצלת הכדור, פנו אלי בבקשה.
  9. כל מי שמתחשק לו אוכל מושחת ומנחם ימצא את מבוקשו בדף הפייסבוק שלי עוגוט (עם הסוכר והקמח).
  10. תודה ענקית להלית קלכמן שיצרה את כל היופי שבאתר הזה, לשחר שומרת שגרם לאתר לעבוד. ולשתי בנותיי האהובות והמיוחדות והחומלות גל וענבל שעודדו אותי, תמכו, יעצו, צילמו, וגרמו לכך שהאתר הזה בא לעולם.

אשמח ואודה לכם על כל תגובה, שאלה, הערה רק בבקשה עשו זאת בצורה מכבדת (נושא הטבעונות הוא נושא רגיש אצל רבים).

למענם, עד אחרון הכלובים!

© 2022 עוגוט – בריאות | ללא גלוטן | ללא סוכר.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Scroll Up